výsledky 2021

Výsledky Ostravská hala 2021

mladší chlapci
mladší dívky
starší chlapci
starší dívky

Výsledky Osravsko-Beskydské šedesátky 2021

mladší chlapci
mladší dívky
starší chlapci
starší dívky

Pavouk mladší dívky:

1. semifinále
1. dráha – Nela Pavlíková –  (po základním kole 8.) – 15,37s
2. dráha – Valérie Králová – (po základním kole 1.) – 13,52s
3. dráha – Zuzana Zachodilová – (po základním kole 4.) – N
4. dráha – Johana Mušák – (po základním kole 5.) – 14,99s

2. semifinále
1. dráha – Anastázie Kalichová –  (po základním kole 7.) – 14,44s
2. dráha – Melinda Javorčáková – (po základním kole 2.) – 15,85s
3. dráha – Tereza Jakobovská – (po základním kole 3.) – 14,59s
4. dráha – Elen Hornofová – (po základním kole 6.) – 26,73s

finále
1. dráha – Johana Mušák –  (2. nepostupující časem) – 14,02s
2. dráha – Valérie Králová – (vítěz 1. semifinále) – 13,45s
3. dráha – Anastázie Kalichová – (vítěz 2. semifinále) – 14,21s
4. dráha – Tereza Jakobovská – (1. nepostupující časem) – 14,41s

1. místo – Valérie Králová
2. místo – Johana Mušák
3. místo – Anastázie Kalichová

 

Pavouk mladší chlapci:

1. semifinále
1. dráha – Pavel Hejcman –  (po základním kole 8.) – 15,20s
2. dráha – Stanislav Procházka – (po základním kole 1.) – 14,09s
3. dráha – Ondřej Tichý – (po základním kole 4.) – 16,12s
4. dráha – Vítek Veselý – (po základním kole 5.) – 14,47s

2. semifinále
1. dráha – Ondřej Slavický –  (po základním kole 7.) – 13,76s
2. dráha – Ondřej Volejník – (po základním kole 2.) – 13,69s
3. dráha – Pavel Zicha – (po základním kole 3.) – 13,60s
4. dráha – Jiří Mihulka – (po základním kole 6.) – 15,25s

finále
1. dráha – Ondřej Slavický –  (2. nepostupující časem) – 15,25s
2. dráha – Stanislav Procházka – (vítěz 1. semifinále) – 17,75s
3. dráha – Pavel Zicha – (vítěz 2. semifinále) – 13,48s
4. dráha – Ondřej Volejník – (1. nepostupující časem) – 13,39s

1. místo – Ondřej Volejník
2. místo – Pavel Zicha
3. místo – Ondřej Slavický

 


Pavouk starší chlapci:

1. semifinále
1. dráha – Jakub Stýblo –  (po základním kole 8.) – 12,46s
2. dráha – Vít Vymazal – (po základním kole 1.) – 11,91s
3. dráha – Jan Matoušek – (po základním kole 4.) – 15,27s
4. dráha – Lukáš Maléř – (po základním kole 5.) – 13,34s

2. semifinále
1. dráha – Matyáš Novák –  (po základním kole 7.) – 12,25s
2. dráha – Šimon Šuba – (po základním kole 2.) – 11,62s
3. dráha – Martin Šulc – (po základním kole 3.) – 11,75s
4. dráha – David Kulha – (po základním kole 6.) – 13,17s

finále
1. dráha – Matyáš Novák –  (2. nepostupující časem) – 11,90s
2. dráha – Vít Vymazal – (vítěz 1. semifinále) – 10,92s
3. dráha – Šimon Šuba – (vítěz 2. semifinále) – 11,88s
4. dráha – Martin Šulc – (1. nepostupující časem) – 17,21s

1. místo – Vít Vymazal
2. místo – Šimon Šuba
3. místo – Matyáš Novák

Pavouk starší dívky:

1. semifinále
1. dráha – Michala Součková –  (po základním kole 8.) – 12,27s
2. dráha – Vendula Jílková – (po základním kole 1.) – 11,66s
3. dráha – Linda Kadlecová – (po základním kole 4.) – 16,96s
4. dráha – Laura Králová – (po základním kole 5.) – 12,20s

2. semifinále
1. dráha – Karolína Zavoralová –  (po základním kole 7.) – 13,37s
2. dráha – Anna Karpielová – (po základním kole 2.) – 12,60s
3. dráha – Vanesa Janišová – (po základním kole 3.) – 12,68s
4. dráha – Andrea Surovčáková – (po základním kole 6.) – N

finále
1. dráha – Michala Součková –  (2. nepostupující časem) – 13,97s
2. dráha – Vendula Jílková – (vítěz 1. semifinále) – 10,81s
3. dráha – Anna Karpielová – (vítěz 2. semifinále) – N
4. dráha – Laura Králová – (1. nepostupující časem) – 13,19

1. místo – Vendula Jílková
2. místo – Laura Králová
3. místo – Michala Součková